O nas

O nas

Pizzeria DIAVOLINO w Olsztynie

                  to gwarancja, że posmakujesz tu najlepszej pizzy w mieście

Nasza restauracja działa już od 1996 roku i wyróżnia sie spośród reszty lokali, bo budowana jest na najwyższych standardach jakości.

              Zaskoczy Cię niezrównany smak chrupiącego cienkiego ciasta jak też wysoka jakość produktów, z których przygotowywana jest pizza, dzięki czemu jest tak zaskakująco smaczna. 

              Menu oferuje szczególnie bogatą gamę pizz. Znajdziesz tu 37 odsłon tego prawdziwie włoskiego przysmaku aż w 4 rozmiarach na średni (26cm), duży (30cm), maxi (40cm) i mega (50cm) apetyt !!! Wybierz i skosztuj swoją ulubioną, czy będzie to Quatro formaggi, Mexicana, Diavolino, Peperoni..... wybór należy do Ciebie. Połączenie tych wszystkich atutów sprawi, że Pizzeria DIAVOLINO stanie się Twoją ulubioną restauracją  już od pierwszego kęsa zamówionego tu dania!

             Dla bojących się przytyć mamy w ofercie niskokaloryczne pizze LIGHT i FITNESS z niskotłuszczowym serem na cieście pszenno-razowym.

 

                                          Pizzeria DIAVOLINO

                                     to gwarancja  dobrego smaku i znakomitej jakości

               Odwiedź naszą restaurację i skosztuj pozostałych dań na miejscu, do wyboru pasty: własnego wyrobu pierożki Ravioli, Conghilioni, Funghi-pollo, Cannelone, Penne, Tagiatelle i wiele innych propozycji! Smaczne, zdrowe i świeże sałatki: Diavolino, Fitess, Grecka i inne.

              Nie musisz też fatygować się do lokalu by spóbować tych wspaniałosci! Pizzeria DIAVOLINO oferuje dowóz ulubionych dań na wskazany adres do biura, do domu, gdzie tylko zechcesz. Możesz dzwonić do pizzerii ale też zamówisz bez dzwonienia i gotówki w kieszeni, możesz zapłacic za swoje zamówienie online!

             Lubimy dzieci, dla których mamy specjalny stolik z książeczkami, kolorowankami, zabawkami i lizakami :)