Pizza Dajtki

Lubisz prawdziwą włoską pizzę przygotowywaną na chrupiącym cieście? Sprawdź menu w pizzerii Diavolino i zamów smakowitą pizzę z dostawą na osiedle Dajtki w Olsztynie. Zapewniamy, że będziesz zadowolony. Sprawdź nasze menu!
Dajtki to zdecydowanie największe osiedle domków jednorodzinnych w Olsztynie i nie moglibyśmy dopuścić do tego, aby mieszkańcy tego osiedla nie mieli możliwości, aby cieszyć się wspaniałą pizzą oferowaną w naszej restauracji. Jeśli jeszcze nie jadłeś naszej pizzy, to serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś właśnie dziś zamówił ją po raz pierwszy korzystając z jednej z promocji dla nowych Klientów. Jesteśmy przekonani, że jeśli się na to zdecydujesz, to za każdym kolejnym razem myśląc "pizza Dajtki" pamięcią będziesz wracał do dnia dzisiejszego, w którym skosztujesz niesamowicie dobrej pizzy!
W naszej kuchni pracują doświadczeni kucharze, którzy pizzę przygotowują według sprawdzonych włoskich przepisów. Naszym sekretem jest nie tylko cienkie, chrupiące ciasto, ale też wykorzystanie starannie dobranych składników, które są przysłowiową kropką na i dla naszej smakowitej pizzy.
Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym pełnym menu, w którym znajdziesz ponad 30 rodzajów pizz, które przygotowujemy w czterech różnych rozmiarach. Wszystko po to, aby każda osoba chcąca zamówić pizzę w Olsztynie (Dajtki) mogła znaleźć coś dla siebie. Zapewniamy szybki dowóz i ekspresową realizację całego zamówienia. Chcąc pójść na rękę wszystkim naszym Klientom dajemy im możliwość składania zamówień telefonicznie i internetowo, za pośrednictwem wygodnego systemu do zamawiania online. Nie zastanawiaj się zatem dłużej, ale już dziś wybierz dogodną formę zamówienia i płatności (karta, gotówka, przelew, BLIK) i zamów swoją ulubioną pizzę. Zapewniamy, że będziesz z niej bardzo zadowolony i przy kolejnej okazji szukając pizzerii w Olsztynie (Dajtki) chętnie do nas wrócisz!